Při nákupu nad 2000Kč obdržíte dárek zdarma

Jakost

Masivní dřevo - nábytek

- Produkty Homstrom jsou vyrobeny z rustikálního dřeva (dub ,ořech, jasan, jabloň, teak) ve kvalitě A/B/C (uvedeno v parametrech).

- Šířka lamel 40-110 mm, vlhkost dřeva je 8% + - 2%. Lepidlo D3, tolerance tloušťky materiálů je 3 mm, tolerance délky a šířky je 10 mm.

- Rustikální dřevo obsahuje trhliny, běl , praskliny, kazy, suky, které jsou tmeleny černým dvousložkovým tmelem. Kazy jsou tmeleny v odstínu dřeva.

- Povrch může být nerovný a může obsahovat estetické nedokonalosti, které k masívu patří a v některých případech jsou zanechány pro unikátní vzhled.

- Spodní strana stolní desky může obsahovat nedostatky, jako jsou praskliny, běl, dřeň, netmelené suky, estetické vady, kazy.

- Povrch u spodní strany desky není broušen do hladka a je tmelen pouze u větších povrchových prasklin.

- S ohledem na rozdílnost PC monitorů, tabletů, mobilních telefonů se může vyobrazená barva produktu mírně lišit.

- Masivní dřevo je přírodní materiál se specifickou kresbou a unikátní strukturou, které má rozdílné barvy na jednotlivých částech podle lokalit, kde bylo těženo.

- Přirozené jsou rozdíly struktury a barvy samotného kmene ( radiální - tangenciální řez kmenem nebo středová - okrajová část ).

- Barevné rozdíly jsou u rustikálního dřeva zcela normální a nepředstavují žádnou vadu materiálu. Každý kus produktu je právě pro své odlišnosti dokonalým originálem.

- Dřevo může vlivem přímého světla, tepla nebo zvýšené vlhkosti pracovat.

- U větších produktů jako jsou jídelní stoly, jsou součástí dvě až tři kovové výztuže, které minimalizují prohnutí desky. Doporučujeme produkt zkompletovat co nejdříve, aby podnož fixovala desku proti prohnutí.

 

Povrchová úprava dřeva-nábytek

 

- Produkty Homstrom jsou ošetřeny hedvábným polomatným tvrdým voskovým olejem Osmo ve dvou vrstvách. V případě mořeného odstínu nesou produkty vždy jeden základní nátěr olejového mořidla a dva finální nátěry TVO.

- Spodní strana desky je ošetřena vždy pouze jedním nátěrem v daném odstínu. Vyjímkou jsou police a regály, které mají spodní stranu stejnou jako pohledovou.

 

Zpět do obchodu